Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Gorzyce
Numer: StPr/22/0391
OBOWIĄZKI:

robotnik gospodarczy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Na wolne miejsce stażowe będą kierowane osoby w wieku 30 lat i więcej (od dnia 30 urodzin), zamieszkałe na obszarze gmin: Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Baranów Sandomierski, Gorzyce,zarejestrowane jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnobrzegu, należące do grupy osób w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy, tj.: - kobiety; - osoby o niskich kwalifikacjach tj. osoby posiadające wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne zasadnicze zawodowe, średnie, średnie zawodowe; - osoby długotrwale bezrobotne tj. osoby niepracujące nieprzerwanie od co najmniej 12 miesięcy, włącznie z okresem przed rejestracją w powiatowym urzędzie pracy; - osoby w wieku 50 lat i więcej (od dnia 50 urodzin); - osoby z niepełnosprawnościami.

Miejsce pracy:

Gorzyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu