Praca: Renowator

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Renowator
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/21.0109
OBOWIĄZKI:
Do zakresów renowatora należeć będzie w szczegolności:1)opracowuje program prac konserwatorskich,2)prowadzi konserwację i renowację zbiorów Muzeum,3)nadzoruje prace komnserwatorskie prowadzone przez wykonawców zewnętrznych,4)odpowiada za prowadzenie bioeżących dokumentacji konserwatorskich,5)prowadzi nadzór nad właściwymi warunkami mikroklimatycznymi w pomieszczeniach ekspozycyjnych i magazynowych, w tym prowadzi pomiary wilgotności i temperatury oraz okresowo opracowuje wyniki tych pomiarów,6)sprawuje nadzór nad zabezpieczeniem i sposobem przechowywyania zbiorów muzealnych,7)opracowuje instrukcje i zalecenia odnośnie sposobu postępowania z poszczególnymi zbiorami Muzeum, w tym obiektami wypozyczanymi, prtzenoszonymi luib eksponowanymi na wystawach,8)prowadzi nadzór nad przygotowaniem, pakowaniem i transportem zbiorów poza Muzeum,10)realizacja innych zadań wskazanych w Regulaminie Organizacyjnym Muzeum dla działu Zbiorów i Badań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Jarosław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu