Praca: Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/24/0610
OBOWIĄZKI:
- obsługa administracyjna pacjentów placówek medycznych;- obsługa urządzeń biurowych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

kierunki ukończenia szkoły: administracja, ekonomiadoświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy w bezpośredniej obsłudze klienta - mile widziane - będzie dodatkowym atutem znajomość programu MS Office, język angielski B1, sprawność w działaniu, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Krosno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie