Praca: Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/2156
OBOWIĄZKI:
Rejestrowanie pacjentów na wizyty w systemie komputerowym na podstawie zgłoszeń osobistych, telefonicznych lub osoby trzecie.Przygotowanie kartotek pacjentów, zakładanie i wydruk części dokumentacji medycznej nowo przyjętym pacjentom, archiwizowanie dokumentacji medycznej.Bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi przychodni dotycząca dokumentacji medycznej.zachowanie poufności i ochrony danych osobowych zawartych w dokumentacji medycznej pacjentów systemie komputerowym.Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa, przepisów branżowych i resortowych a także regulaminów obowiązujących w WZS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wymagana podstawowa znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.Brak przeciwskazań zdrowotnych, komunikatywność, życzliwe podejście do pacjenta, wysoka kultura osobista, terminowość, dokładność samodzielność w wykonywaniu powierzonych czynności, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.Grupa docelowa kandydatów na staż: osoby starsze, powyżej 55 r. ż.; osoby długotrwale bezrobotne; osoby z niepełnosprawnościami;

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie