Praca: Referent


Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Referent
Miejsce pracy: Łańcut
Numer: StPr/21/0850
OBOWIĄZKI:
Porządkowanie i segregacja dokumentów, wprowadzanie danych i uzupełnianie rejestru, obsługa sekretariatu, archiwizowanie dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: OBSŁUGA SPRZĘTU BIUROWEGO
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Łańcut


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Referent do spraw technicznych

Lokalizacja: podkarpackie / Stalowa Wola

Pomoc przy realizacji obsługi klienta w zakresie przyłączenia do sieci dystybucyjnej gazu ziemnego i ciepła, pomoc w przygotowywaniu...

Opublikowano: wczoraj

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Starszy referent

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Warunki pracy Praca o charakterze administracyjno – biurowym. Większość czynności wykonywana jest w wymuszonej pozycji siedzącej –...

Opublikowano: 2021-11-18