Praca: Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Referent
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/20/3107
OBOWIĄZKI:

- zapoznanie sie ze strukturą organizacyjną WORD w Rzeszowie, obiegiem dokumentów oraz ich rodzajem: - czynny udział w sprawdzaniu poprawności wystawianych dokumentów; - obsługa klientów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie