Praca: Ratownik medyczny - opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Ratownik medyczny - opiekun medyczny
Miejsce pracy: Tajęcina
Numer: StPr/20/3679
OBOWIĄZKI:
całodobowa opieka nad pacjentami oddziału stacjonarnego w centrum rehabilitacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: RATOWNIK MEDYCZNY

Wymagania inne:

CV opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez REHAMED-CENTER Sp. z o.o. siedzibą w 36-002 Tajęcina 66A zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Miejsce pracy:

Tajęcina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie