Praca: Projektant konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie
Projektant konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Strzyżów
Numer: StPr/20/1141
OBOWIĄZKI:
Projektowanie konstrukcji stalowych, wykonywanie dokumentacji technicznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
Uprawnienia: Obsługa programu AUTOCAD

Wymagania inne:

Konieczne doświadczenie zawodowe i znajomość programów do projektowania.Wymagana znajomość j. angielskiego.

Miejsce pracy:

Strzyżów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie