Praca: Projektant grafiki

Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu
Projektant grafiki
Miejsce pracy: Przemyśl
Numer: StPr/20/0778
OBOWIĄZKI:
projektowanie grafiki użytkowej (wizytówki, ulotki, plakaty, naklejki, tablice), wykonywanie prac reklamowych (wyklejanie tablic, docinanie plakatów)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Projektant grafiki
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: projektowanie graficzne, architektura
Uprawnienia: znajomość oprogramowania Adobe Photoshop
Uprawnienia: Obsługa Programu CorelDRAW
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Oferta pracy w ramach refundacji dla osób zarejestrowanych w tut. Urzędzie Pracy.

Miejsce pracy:

Przemyśl

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu