Praca: Projektant branży sanitarnej

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Projektant branży sanitarnej
Miejsce pracy: Dobrków
Numer: StPr/20/1895
OBOWIĄZKI:
PROJEKTOWANIE INSTALACJI I STACJI GAZOWYCH. OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWYCH W ZAKRESIE PRZYŁĄCZY I INSTALACJI GAZOWYCH.DĄŻENIE DO REALIZACJI ZADAŃ I OSIĄGANIA ZAŁOŻONYCH CELÓW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: INSTALACJE BUDOWLANE, INŻYNIERIA ŚRODOWISKA LUB POKREWNE
Uprawnienia: znajomość programu Excel
Uprawnienia: znajomość obsługi pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

ZNAJOMOŚĆ AutoCAD

Miejsce pracy:

Dobrków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy