Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Korczyna
Numer: StPr/21/0245
OBOWIĄZKI:
wykonywanie czynności powierzonych przez przełożonych niezbędnych do utrzymania czystości i porządku,wykonywanie prac techniczno-naprawczych,wykonywanie prac ogrodniczych na terenie obiektu,dbanie o należyty stan powierzonych urządzeń,narzędzi i sprzętów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Korczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie