Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/20/0654
OBOWIĄZKI:

Prace porządkowe na placu i w pomieszczeniach, dbanie o zieleń, obsługa bramy wjazdowej, monitoring placów na terenie przedsiębiorstawa.

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, osoba sprawna ruchowo.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli