Praca: Pracownik działu ofertowanie i sprzedaż

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Pracownik działu ofertowanie i sprzedaż
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/21/0494
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie ofert sprzedażowych dla klientów. Prowadzenie rozmów handlowych w języku polskim i angielskim z klientami anglojęzycznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie (b/z), znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz obsługi komputera. Mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale handlowym.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli