Praca: Pracownik ds. handlowych

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Pracownik ds. handlowych
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/24/0462
OBOWIĄZKI:
Reprezentowanie firmy. Kontakt z klientem. Przygotowywanie nowych ofert handlowych pod nadzorem. Przygotowywanie planów sprzedażowych pod nadzorem. Budowanie bazy klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania wykjształcenie wyższe kierunek bez znaczenia. Znajomość języka angileskiego lub niemieckiego na poziomie B2.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli