Praca: Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/2308
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa programu komputerowego: Kancelaria Komornika2. Obsługa urządzeń biurowych typu ksero,skaner3. Skanowanie pism oraz kompletowanie akt egzekucyjnych4. Przygotowanie korespondencji do wysyłki5. Doręczanie korespondencji do wysyłki6. Udział i asysta w czynnościach terenowych komornika7. Sporządzanie dokumentów archiwalnych, sporządzanie spraw akt zakończonych do archiwum
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagana znajomość obsługi komputera. Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.Miejsce odbycia stazu: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Stanisław Różański

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie