Praca: Pomocnik magazyniera


Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku
Pomocnik magazyniera
Miejsce pracy: Leżajsk
Numer: StPr/20/1078
OBOWIĄZKI:

- Układanie towaru na magazynie. - Transport wewnętrzny tekstyliów. - Rozliczanie odzieży.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Leżajsk


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Ekspozytor towarów

Lokalizacja: podkarpackie / Ustrzyki Dolne

wg harmonogramu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Opublikowano: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Pracownik magazynowy

Lokalizacja: podkarpackie / Głogów Małopolski

Magazynowanie i przechowywanie pozostałych produktów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: obsługa...

Opublikowano: 2020-12-01

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Pracownik magazynowy

Lokalizacja: podkarpackie / Głogów Małopolski

Magazynowanie i przechowywanie pozostałych produktów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: obsługa...

Opublikowano: 2020-12-01

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Operator urządzeń dozująco-ważących

Lokalizacja: podkarpackie / Ostrów

Ważenie produktów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Opublikowano: 2020-11-30

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Operator urządzeń dozująco-ważących

Lokalizacja: podkarpackie / Ostrów

Ważenie produktów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Opublikowano: 2020-11-30

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Pracownik fizyczny (magazyn logistyczny)

Lokalizacja: podkarpackie /

Miejsce pracy: Niemcy ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Proste prace magazynowe związane z kompletowaniem i układaniem towaru Dodatkowe proste prace...

Opublikowano: 2020-11-30