Praca: Pomocnik kucharza

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych
Pomocnik kucharza
Miejsce pracy: Ustrzyki Dolne
Numer: StPr/24/0173
OBOWIĄZKI:
pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: nepalski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : umiejętność przyrządzania potraw kuchni indyjskiej, obsługa indyjskiego pieca tandoor

Miejsce pracy:

Ustrzyki Dolne

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych