Praca: Podolog

Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu
Podolog
Miejsce pracy: Przemyśl
Numer: StPr/22/0464
OBOWIĄZKI:

prowadzenie dokumentacji, rejestrowanie pacjentów, wykonywanie zabiegów wg procedur postępowania podologicznego w gabinecie, prawidłowe utrzymanie stanu sanitarno-higienicznego w gabinecie oraz dbałość o narzędzia zabiegowe, posługiwanie się sprzętem specjalistycznym niezbędnym do osiągnięcia efektu pielęgnacyjnego, posługiwanie się myjką ultradźwiękową, autoklawem, frezerką podologiczną, asystowanie do zabiegów podologicznych i pielęgnacyjnych, wykonywanie zabiegów podologicznych i pielęgnacyjno-regeneracyjnych stóp, wykonywanie malowania paznokci stóp różnymi metodami, wykonywanie typowych zabiegów podologicznych wykonywanych w gabinecie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Podolog*
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: podolog

Wymagania inne:

Na ww. stanowisko pracy mogą być również kierowane osoby bezrobotne z wykształceniem minimum pomaturalnym/policealnym w zawodzie "technik usług kosmetycznych" lub "kosmetolog". Oferta pracy skierowana do osób zarejestrowanych w PUP Przemyśl.

Miejsce pracy:

Przemyśl

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu