Praca: Planista produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Planista produkcyjny
Miejsce pracy: Piątkowiec
Numer: StPr/21/0303
OBOWIĄZKI:
Planowanie produkcji w oparciu o daty realizacji zleceń, dostępne zasoby i materiały produkcyjne, bilansowanie i analizowanie możliwości planów produkcyjnych, monitorowanie i analiza stanów magazynowych, analizowanie zgodności przebiegu produkcji z planami i jej koordynowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu Office w szczególności programu Excel

Miejsce pracy:

Piątkowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu