Praca: Planista Produkcji

Ogłoszenie numer: 6960474, z dnia 2022-05-19

Klient portalu Praca.pl

Planista Produkcji

Miejsce pracy: Łąka (pow. rzeszowski, gm. Trzebownisko), okolice Rzeszowa

Opis stanowiska

  • Tworzenie planów produkcyjnych na poszczególne procesy produkcyjne,
  • Prognozowanie terminu zakończenia zleceń produkcyjnych,
  • Kontrola realizacji planu produkcyjnego,
  • Przygotowanie danych i raportów będących podstawą obliczania wskaźników produkcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenia w procesie planowania produkcji,
  • Znajomość MRP,
  • Znajomość systemów ERP/SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość Excela, w tym bardzo dobra znajomość narzędzi tabeli przestawnej,
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Komunikatywność, sumienność
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Szybkość uczenia się i adaptacji do zmieniających się warunków pracy
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka , mikrometr)
  • Odpowiedzialność za powierzone rzeczy w magazynie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Benefity (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne).