Praca: Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Piekarz
Miejsce pracy: Raniżów
Numer: StPr/22/0252
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby pow. 29 rż. zarej. w tut. Urzedzie i spełn. kryteria projektu RPO. 7.2.( VIII). 1. Godz. odb. stażu I zm. 4:00 do 12:00, II zm. 12: do 20:00. 2.Zapoznanie się z obowiązkami i uprawnieniami stażysty.3.Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną i regulaminem pracy w Spółdzielni.4.Zapoznanie się z przygotowaniem surowców piekarskich do procesu produkcji pieczywa (przesiewanie mąki, sporządzanie roztworu soli, drożdży, rozpuszczanie tłuszczu itp.).5.Zapoznanie się z prowadzeniem rozczynów i kwasów oraz ciast żytnich, pszennych oraz mieszanych.6.Przygotowanie ciasta do wypieku oraz wypiek ciast różnych gatunków.7.Rozważanie ciasta na sztuki o odpowiednim ciężarze, formowanie sztuk i odstawianie do fermentacji końcowej.8.Załadunek pieczywa do komór wypiekowych.9.Przesadzanie, wysadzanie i nawilżanie pieczywa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziana książeczka sanepidowska.

Miejsce pracy:

Raniżów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej