Praca: Piekarz - ciastowy


Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Piekarz - ciastowy
Miejsce pracy: Ropczyce
Numer: StPr/20/0983
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie ciasta na pieczywo i wyroby piekarnicze.Praca w godzinach: 08:00-16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Ropczyce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Piekarz

Lokalizacja: podkarpackie / Grabownica Starzeńska

piekarz

Opublikowano: 2020-11-24

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Piekarz

Lokalizacja: podkarpackie / Góra Motyczna

PIEKARZ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE.

Opublikowano: 2020-11-23

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Ciastkarz-piekarz

Lokalizacja: podkarpackie / Budy Głogowskie

Produkcja wyrobów piekarniczych i cukierniczych Np. chleb mazowiecki, pieczywo drobne, pieczywo smakowe, ciasta, ciasteczka, rogaliki,...

Opublikowano: 2020-11-23

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Piekarz - piecowy

Lokalizacja: podkarpackie / Ropczyce

Obsługa pieców do wypieku pieczywa i wyrobów piekarniczych.Praca w godzinach: 09:00-17:00 Wymagania inne: Mile widziana książeczka do...

Opublikowano: 2020-11-18

Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie

Piekarz

Lokalizacja: podkarpackie / Przedmieście Czudeckie

Wypiek pieczywa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Opublikowano: 2020-11-17

Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Piekarz

Lokalizacja: podkarpackie / Grabownica Starzeńska

piekarz

Opublikowano: 2020-11-05