Praca: Opiekun w żłobku

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Opiekun w żłobku
Miejsce pracy: Dębica
Numer: StPr/24/1061
OBOWIĄZKI:
REALIZACJA ZASAD I CZYNNOŚCI WYNIKAJĄCYCH ZE STATUTU ŻŁOBKA, OTOCZENIE OPIEKĄ KAŻDEGO Z WYCHOWANKÓW W ŻŁOBKU, ZASPOKAJANIE I NATYCHMIASTOWE ODPOWIADANIE NA POTRZEBY BIOLOGICZNE I PSYCHOSPOŁECZNE DZIECKA, TWORZENIE WARUNKÓW WSPOMAGAJĄCYCH ROZWÓJ DZIECI, ICH ZDOLNOŚCI I ZAINTERESOWAŃ, DBAŁOŚĆ O BEZPIECZNE OTOCZENIE DZIECI, WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z KARMIENIEM, PRZEIWJANIEM, A TAKŻE ZAPEWNIENIEM ODPOCZYNKU DZIECKA, UCZESTNICTWO W WYCIECZKACH I SPACERACH DZIECI, ORGANIZOWANIE WYPOCZYNKU DZIECI, DBAŁOŚC O PORZĄDEK PRZYDZIELONEGO ODDZIAŁU, DBAŁOŚC O BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENĘ WYCHOWANKÓW, WSPÓŁPRACA Z INNYMI OPIEKUNAMI W ŻŁOBKU I DYREKTOREM PLACÓWKI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

OSOBA OTWARTA, LUBIĄCA PRACĘ Z DZIEĆMI

Miejsce pracy:

Dębica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy