Praca: Operator wprowadzania danych


Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie
Operator wprowadzania danych
Miejsce pracy: Lubaczów
Numer: StPr/21/0026
OBOWIĄZKI:
praca wg. programu stazu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

CV na: e-mail: magdalena.bys@krus.gov.pl

Miejsce pracy:

Lubaczów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Nowy Styl

Specjalista ds. Projektów z Obszaru Danych

Lokalizacja: podkarpackie / Jasło

swobodnie posługujesz się j. angielskim oraz j. francuskim posiadasz wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami...

Opublikowano: wczoraj

Trenkwalder

Specjalista / Specjalistka ds. wprowadzania danych z językiem angielskim

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

wprowadzanie, analiza i przesyłanie danych do systemu, identyfikacja potencjalnych problemów, kodowanie systemu WIS. gotowość do pracy...

Opublikowano: 2021-02-22

Nowy Styl

Specjalista ds. Projektów z Obszaru Danych

Lokalizacja: podkarpackie / Jasło

swobodnie posługujesz się j. angielskim oraz j. francuskim posiadasz wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami...

Opublikowano: 2021-02-13