Praca: Operator Równiarki

Ogłoszenie numer: 5546414, z dnia 2021-09-14

Główną działalnością firmy JAMAD jest kompleksowa realizacja inwestycji drogowych w zakresie :

  • robót ziemnych i rozbiórkowych
  • podbudów drogowych :
  • stabilizacji gruntów i wzmocnień podłoży słabonośnych
  • podbudów z kruszyw i betonów
  • nawierzchni drogowych z kostki brukowej i asfaltobetonów

Własny park maszynowy , zaplecze magazynowo - socjalne i przede wszystkim odpowiednio wyszkoleni pracownicy, pozwalają na sprawne zrealizowanie powierzonych nam prac na terenie całego kraju.

Operator Równiarki

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • Obsługa równiarki przy wykonywaniu robót drogowych
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi równiarki
  • Wskazane doświadczenie przy pracach z użyciem systemów niwelacji GPS
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia  na inny typ maszyny np. koparka , ładowarka, spycharka, ciągnik
  • Znajomość branży budowlanej
  • Sumienność, obowiązkowość, odpowiedzialność, dokładność
  • Dyspozycyjność –praca w delegacji

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat – czas nieokreślony
  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Zakwaterowanie podczas pracy w delegacji
  • Wsparcie doświadczonego zespołu