Praca: Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/21/1064
OBOWIĄZKI:

Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa, obsługa maszyn do produkcji wyrobów drewnianych,praca na IIzmiany. Izm. od godz.7.00 do 15.00, IIzm. od godz. 15.00 do 23.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej