Praca: Operator maszyn budowlanych

Ogłoszenie numer: 4209155, z dnia 2021-02-24

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników (również z Ukrainy) na stanowisko:

Operator maszyn budowlanych

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • praca na budowach realizowanych przez firmę

Wymagania

  • mile widziana praktyka w zawodzie;
  • możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.

Oferujemy

  • pracę na stałe;
  • możliwość delegacji (praca w kraju i zagranicą)
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety.