Praca: Operator CNC

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Tarnów (woj. małopolskie)
Nr ref.: CNC/21

Zakres obowiązków:
  • Obsługa i ustawianie obrabiarek CNC (Tokarki).
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym.
  • Umiejętność przezbrojenia i uruchomienia obróbki nowego detalu.
  • Dobór narzędzi i parametrów pracy obrabiarki.
  • Dbałość o jakość wykonanych elementów.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
  • Obrabiane materiały: stal, żeliwo, aluminium.
Wymagania:
  • Wymagane doświadczenie na stanowisku Operatora CNC.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Wiedza na temat przezbrojeń i uruchomień nowych detali.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Mile widziana ale nie jest obowiązkowa znajomość programowania obrabiarki z pulpitu (Fanuc, Sinumerik).
Oferujemy:
  • Rozwijającą i pewną pracę w firmie produkcyjnej z przyszłością.
  • Możliwość awansu na stanowisko brygadzisty.
  • Opieka Medyczna Medicover (pokrywa pracodawca).
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie w PZU.
  • Karta Multisport.
  • Karty podarunkowe na Święta.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Dofinansowanie z tytułu urodzenia dziecka.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Pomagamy w relokacji.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”