Praca: Muzyk

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Muzyk
Miejsce pracy: Krościenko Wyżne
Numer: StPr/20/0799
OBOWIĄZKI:
Próby muzyczne przygotowujące do trasy muzycznej. Nagrania muzyczne, koncerty na terenie kraju, udział w nagraniach wideoklipów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność gry na gitarze akustycznej, gitarze basowej. Umiejętności wokalne (wokalista prowadzący, chórki) oraz aranżacji muzycznej. Obycie na scenie i przy występach z publicznością. Poziom wykształcenia bez znaczenia.

Miejsce pracy:

Krościenko Wyżne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie