Praca: Monter płyt kartonowo-gipsowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Monter płyt kartonowo-gipsowych
Miejsce pracy: Krzątka
Numer: StPr/22/0334
OBOWIĄZKI:
Staż dla osby do 29 rż. zarej. w tut. Urzedzie i spełn. kryteria projektu POWER V 1.1.1Godz. odb. stażu 8:00 do 16:00.2.Wykonywanie ścian działowych, sufitów podwieszanych.3.Obudowa konstrukcji dachowych.4.Wykonywanie izolacji ścian.5.Dobieranie narzędzi oraz sprzętu.6.Wykonywanie gładzi szpachlowej.7.Czytanie planów i specyfikacji.8.Ustalanie sposobów montażu płyt kartonowo- gipsowych.9.Wyznaczanie miejsca montażu.10.Wykonywanie prac pomocniczych związanych z montażem ścian działowych.11.Cięcie, dopasowywanie i montowanie stelaży ram metalowych lub drewnianych.12.Ocenianie jakości wykonywania robót montażu ścian działowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Krzątka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej