Praca: Mechanik Maszyn i Urządzeń

Mechanik Maszyn i Urządzeń
Miejsce pracy: Rudnik Nad Sanem
Nr ref.: 1/MMR/01_2021
Zadania:

Naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz wykonywanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • znajomość podstaw rysunku technicznego
  • gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy, rzetelność
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika w dziale utrzymania ruchu oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego i uprawnienia elektryczne do 1 kW
Oferujemy:
  • umowę o pracę w polskiej firmie, będącej częścią grupy FAKRO
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • wsparcie szkoleniowe w pierwszych miesiącach pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU
  • bonusy w okresach świątecznych
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO