Praca: Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/21/0052
OBOWIĄZKI:
Roboty malarskie: malowanie konstrukcji stalowych metodą hydrodynamiczną, realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową, konserwowanie i drobne naprawy sprzętu lakierniczego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne

Miejsce pracy:

Przeworsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku