Praca: Malarz konstrukcji stalowych

Firma DAAS Service sp.z o. o. świadczy usługi w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetonowych. Ponadto zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi oraz szeregiem innych, nietypowych prac, również na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

Malarz konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Dania

Obowiązki:
  • prace malarskie
  • mycie i czyszczenie konstrukcji
  • dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi
  • wykonywanie poleceń przełożonego oraz postępowanie zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracach antykorozyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pracę w dynamicznym zespole
  • Transport i zakwaterowanie

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w  celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w  celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.