Praca: Majster / Brygadzista

Ogłoszenie numer: 5125917, z dnia 2021-07-09

WM-Tech Sp. Z.O.O.

Specjalizacja w prefabrykacji elementów betonowych.

Majster / Brygadzista

Miejsce pracy: podkarpackie / Krosno

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Majstra / Brygadzisty.

Praca dostępna od zaraz, warunki pracy ustalamy indywidualnie z każdym pracownikiem.

Wymagania

  • Czytanie rysunku
  • Język nie jest wymagany (Polska obsada)

Oferujemy

  • Do uzgodnienia indywidualnie z kandydatem
  • Gwarantujemy zakwaterowanie, dojazd do pracy i inne sprawy w których pomagamy na miejscu.