Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Magazynier
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0347
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie zamówień, załadunek i rozładunek towarów,Obsługa magazynu wysokiego składu,Praca ze skanerem,Inwentaryzacje,Dbałość o mienie firmowe oraz o porządek w miejscu pracy,Inne prace magazynowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ WÓZKÓW JEZDNIOWYCH
Uprawnienia: KURS: KOMPLEKSOWA OBSŁUGA MAGAZYNU
Uprawnienia: OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH PODNOŚNIKOWYCH

Wymagania inne:

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - wymagane

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie