Praca: Laborant/ka - specjalista ds. żywności

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Laborant/ka - specjalista ds. żywności
Miejsce pracy: Pustków
Numer: StPr/20/1927
OBOWIĄZKI:
PROWADZENIE BADAŃ JAKOŚCIOWYCH PRODUKTÓW.PROWADZENIE DOKUMENTACJI LABORATORYJNEJ ZGODNIE ZE STANDARDAMI HACCP, BRC.BADANIE DOSTAW SUROWCÓW POD KĄTEM ZANIECZYSZCZEŃ ORAZ ZGODNOŚCI Z WEWNĘTRZNĄ SPECYFIKACJĄ.PRZEPROWADZANIE AUDYTÓW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: CHEMIA

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: CHEMIA

Wymagania inne:

WYMAGANIA: MOTYWACJA DO PRACY, ZAANGAŻOWANIE.GOTOWOŚĆ DO PRACY W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM.CHĘCI DO NAUKI, ROZWIJANIA SWOJEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI.DYSPOZYCYJNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ.MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU W FIRMIE PRODUKCYJNEJ ORAZ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejsce pracy:

Pustków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy