Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Kucharz
Miejsce pracy: Dzikowiec
Numer: StPr/21/0571
OBOWIĄZKI:

Staż dla osoby zarej. w tut. Urzędzie i spełni. kryteria skierowania na staż. Godz. odbywania stażu: pon.-pt. od 12:30 do 20:30. 1.Przeszkolenie w zakresie BHP i PPOŻ. 2.Dobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych. 3.Zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych. 4.Obróbka wstępna surowców. 5.Posługiwanie się narzędziami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń. 6.Przygotowywanie potraw, napojów i deserów. 7.Utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy, a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy. 8.Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. obowiązujących w zakładach żywienia zbiorowego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dzikowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej