Praca: Kosztorysant w branży stolarki okiennej

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Kosztorysant w branży stolarki okiennej
Miejsce pracy: Gwizdaj
Numer: StPr/21/1124
OBOWIĄZKI:

•W oparciu o otrzymane zapytania ofertowe, analiza otrzymanej dokumentacji pod kątem kompletności oraz poprawności zastosowanych rozwiązań •Kontakt z Głównym Wykonawcą/ Zamawiającym w celu uszczegółowienia dokumentacji projektowej w zakresie niezbędnym do wykonania oferty cenowej •Rozsyłanie zapytań do usługodawców i dostawców materiałów •Na podstawie otrzymanej dokumentacji budowlanej sporządzanie ofert z uwzględnieniem wymaganych parametrów technicznych •Szczegółowe przygotowanie pozyskanych kontraktów od strony technicznej, wyjaśnianie wątpliwości konstrukcyjno – produkcyjnych •Opracowanie dokumentacji wykonawczej do zatwierdzenia przez Głównego Wykonawcę/Inwestora •Weryfikacja dokumentacji wykonawczej pod kątem zgodności z ofertą cenową

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office
Uprawnienia: AutoCad narzędzia wspomagające projektowanie I stopień
Uprawnienia: Efektywna praca z arkuszem kalkulacyjnym EXCEL

Wymagania inne:

[Inne] : • Wykształcenie techniczne (preferowane budownictwo) • Znajomość programów AutoCAD oraz pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz czytania dokumentacji projektowej • Umiejętność analitycznego myślenia oraz poszukiwania rozwiązań • Komunikatywność i otwartość na wyzwania • Zdolności interpersonalne • Umiejętność analizowania danych

Miejsce pracy:

Gwizdaj

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku