Praca: Kosztorysant branzy sanitarnej

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Kosztorysant branzy sanitarnej
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/20/3746
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie wycen planowanych inwestycji sanitarnych, wykonywanie przedmiarów robót oraz sporządzanie kosztorysów, analizowanie dokumentacji pod katem wprowadzania optymalizacji rozwiązań, analiza, monitoring i przeszacowywanie kosztów inwestycji będących w trakcie realizacji, szacowanie kosztów inwestycji w zakresie ofert dotyczących zamówień publicznych, kompletowanie i oprawa ofert oraz analizowanie ryzyka związanego z inwestycją.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: KOSZTORYSOWANE ROBÓT BUDOWLANYCH Z WYKORZYSTANIEM PROGRAMÓW ZUZIA,NORMA PRO
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie