Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/21.0014
OBOWIĄZKI:
Przedłużanie i laminacja rzęs, laminacja brwi, pielęgnacyjne zabiegi na twarz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 5, miesiące: 4)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Laminacja brwi i rzęs
Uprawnienia: Zabiegi kosmetyczne na twarz
Uprawnienia: Stylizacja, koloryzacja i geometria brwi
Uprawnienia: Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
Uprawnienia: Depilacja cukrowa

Miejsce pracy:

Jarosław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu