Praca: Koordynator ds. projektów

Koordynator ds. projektów
Miejsce pracy: Jasło
Numer referencyjny: KP/01/22
Twój zakres obowiązków:
  • koordynacja wdrożeń produktów
  • przewodzenie Zespołem Projektowym
  • określanie priorytetów i harmonogramu wdrożeń produktów
  • sygnalizowanie zagrożeń zaplanowanych terminów, proaktywne poszukiwanie rozwiązań
  • pilnowanie budżetu wdrożeń oraz kosztów produktu
  • codzienna współpraca z Działami: Zarządzania Produktem, Zarządzania Danymi Produktowymi, Konstrukcyjnymi i Technologicznymi, Customer Service
  • koordynowanie prac w procesie prototypowania
  • opracowywanie kalkulacji wyrobów, budżetu wdrożeń, ocena jakościowa wyrobów
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe - mile widziane kierunki zarządzanie projektami
  • znasz j. angielski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować
  • sprawnie posługujesz się programem MS Excel, mile widziana znajomość programu MS Project
  • posiadasz cechy przywódcze, zdolności negocjacyjne i umiejętność budowania odpowiednich relacji z osobami w zespole
  • potrafisz zarządzać ryzykiem
Mile widziane:
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
  • pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.