Praca: Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/24/0748
OBOWIĄZKI:
- nadzór nad jakością produkcji - kontrola wizualna powierzchni - przeprowadzanie kontroli wymiarowej produktów- prowadzenie dokumentacji zapisów na poszczególnych etapach produkcji- nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną i wymaganiami klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia: Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

Wymagania inne:

Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w Dziale Kontroli JakościMile widziane:Certyfikat NDT (w zakresie VT, PT, UT, RT)Doświadczenie we wzorcowaniu przyrządów pomiarowych

Miejsce pracy:

Przeworsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku