Praca: Kontroler jakości produktów spożywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Kontroler jakości produktów spożywczych
Miejsce pracy: Zaczernie
Numer: StPr/21/5897
OBOWIĄZKI:

kontrola jakości produktow spożywczych w sklepie, kontrola warunków przechowywania, transportu, etykietowanie produktów, wystawianie faktur w PC-MARKET

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętności- czytanie etykiet w języku ukraińskim, obsluga programu PC- Market, kasy fiskalnej PC-POS, znajomość języka ukraińskiego

Miejsce pracy:

Zaczernie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie