Praca: Kontroler jakości (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kontroler jakości (m/k)
Miejsce pracy: Sanok
Nr ref.: KJ/SAN/0121
Obowiązki:
  • kontrola jakości (manualna i wizualna) części samochodowych zgodnie z instrukcją,
  • raportowanie do przełożonego,
  • utrzymanie czystości i porządku na powierzonym stanowisku pracy.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • spostrzegawczość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość pracy o profilu produkcyjnym.
Oferujemy:
  • szkolenie stanowiskowe,
  • wynagrodzenie od 21 do 23 zł brutto za godzinę pracy,
  • pracę w młodym zespole,
  • umowę-zlecenie.