Praca: Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Konserwator
Miejsce pracy: Góra Motyczna
Numer: StPr/24/0777
OBOWIĄZKI:
UTRZYMANIE PORZĄDKU W BUDYNKU SZKOŁY, POMOC W REMONTACH W SZKOLE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Góra Motyczna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Konserwator

Lokalizacja: podkarpackie / Góra Motyczna

UTRZYMANIE PORZĄDKU W BUDYNKU SZKOŁY, POMOC W REMONTACH W SZKOLE Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Opublikowano: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Konserwator

Lokalizacja: podkarpackie / Białobrzegi (pow. łańcucki, gm. Białobrzegi), Białobrzegi

Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń, przegląd i konserwacja. Wymagania...

Opublikowano: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Konserwator budynków

Lokalizacja: podkarpackie / Rozbórz

Prace porządkowe i remontowe na terenie piekarni Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie:...

Opublikowano: 2024-05-23