Praca: Konfekcjoner wyrobów przetwórstwa mięsnego

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Konfekcjoner wyrobów przetwórstwa mięsnego
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/21.0028
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie półproduktów, wykonywanie wyrobów garmażeryjnych z surowców mięsnych i półproduktów z zastosowaniem maszyn i urządzeń. Segregowanie, noszenie, pakowanie wyrobów, oznakowanie, przygotowanie surowców i półproduktów do przerobu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Garmażer (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Miejsce pracy:

Jarosław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu