Praca: Kelner / Kelnerka

Hotel Zimowit w Rzeszowie zatrudni na stanowisko:

Kelner / Kelnerka
Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • sprawna i uprzejma obsługa gości restauracji hotelowej
  • przygotowywanie sali
  • współpraca z kuchnią
  • dbanie o wizerunek restauracji hotelowej
Nasze wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • dyspozycyjność praca zmianowa
To oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę