Praca: Kasjer - sprzedawca

Ogłoszenie numer: 9057664, z dnia 2024-06-12

Sklep spożywczy FRAC w Tarnobrzegu na ul. Sienkiewicza 18 zatrudni:

Kasjer - sprzedawca

Miejsce pracy: Tarnobrzeg, ul. Sienkiewicza 18

Opis stanowiska

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję,
  • sprawdzanie dat ważności produktów,
  • drobne prace porządkowe.

Wymagania

  • książeczka do celów epidemiologiczno -sanitarnych,
  • dyspozycyjność (praca zorganizowana jest w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie: płaca zasadnicza plus premia,
  • możliwość przyuczenia,
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • bony towarowe.