Praca: Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/20/1099
OBOWIĄZKI:
x
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Przeworsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Inżynier budownictwa

Lokalizacja: podkarpackie / Stalowa Wola

Prowadzenie dokumentacji związanej z budową i kosztorysowanie. Praca na jedną zmianę od 07:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku....

Opublikowano: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Inżynier budownictwa - urządzenia, instalacje i sieci energetyczne

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

www.rzeszow.so.gov.pl Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Wymagania inne: www.rzeszow.so.gov.pl

Opublikowano: 2020-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Inżynier spawalnik

Lokalizacja: podkarpackie / Dobrków

NADZÓR ORAZ PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI SPAWALNICZEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Wymagania inne:...

Opublikowano: 2020-11-13

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Inżynier instalacji sanitarnych

Lokalizacja: podkarpackie / Mielec

Inżynier instalacji sanitarnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne Wymagania inne: Mile widziane...

Opublikowano: 2020-11-10