Praca: Inżynier elektronik

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Inżynier elektronik
Miejsce pracy: Jasionka
Numer: StPr/21/0072
OBOWIĄZKI:

Opracowanie części elektrycznej układów próżniowych (Eplan CAD). Montaż i uruchomienie urządzeń próżniowych. Znajomość bazy elementowej obecnych jednostek próżniowych. Udział w opracowaniu, montażu i uruchomieniu instalacji dla B + R.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, kierunek/specjalność technologie informacyjne i sterowanie w systemach technicznych. Kwalifikacja - inżynier technologii informatycznych i sterowania. Doświadczenie zawodowe jako inżynier elektronik, inżynier projektowy

Miejsce pracy:

Jasionka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie